Forum
 

Nakoulma może grać z Cracovią

Komisja Ligi Ekstraklasy SA, po proteście Górnika Zabrze, anulowała czerwoną kartkę, jaką zobaczył piłkarz tego klubu Prejuce Nakoulma w piątkowym meczu z Jagiellonią. Oznacza to, że zawodnik może zagrać w poniedziałek przeciwko Cracovii.
W końcówce meczu w Białymstoku na boisku doszło do niesportowych przepychanek. Wszystko zaczęło się od faulu piłkarz gospodarzy Alexisa Norambueny na Nakoulmie. 
Gracz Górnika uderzył Chilijczyka, do zawodników dobiegli ich koledzy, zamieszanie przeniosło się też na ławki rezerwowych. Nakoulma zobaczył czerwoną kartkę, Norambuena żółtą.
Górnik wygrał 1:0, a zabrzanie szybko zdecydowali się na złożenie odwołania. Komisja - po zasięgnięciu opinii Kolegium Sędziów PZPN - w poniedziałek po południu postanowiła uwzględnić protest.
Górnik podejmuje Cracovię w poniedziałek o godz. 18:00. Skrzydłowy reprezentacji Burkina Faso jest podstawowym zawodnikiem zabrzan.

źródło: PAP



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online