Sześciu kandydatów na trenera Górnika

Adam Nawałka poprowadzi Górnika do końca roku, a klub już od poniedziałku będzie szukał następcy. Oficjalnie mówi się o sześciu kandydatach do schedy po Nawałce.
- Pani prezydent spotkała się z wiceprezesem do spraw sportowych Krzysztofem Majem, który przedstawił listę sześciu kandydatów. Została ona zaakceptowana. W przyszłym tygodniu wiceprezes Maj będzie próbował rozmawiać z kandydatami i do końca tygodnia przedstawi konkretne nazwiska i ich warunki pracy - mówi Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent miasta, które jest głównym udziałowcem Górnika Zabrze.
Jedynką na liście życzeń Górnika jest Waldemar Fornalik. Na liście Krzysztofa Maja mogą być też takie nazwiska, jak Tomasz Hajto, Artur Płatek, Tomasz Wałdoch, Krzysztof Bukalski czy Jerzy Brzęczek. Jednego z kandydatów miał wskazać trener Adam Nawałka. W ciemno można założyć, że właśnie on będzie miał największe szanse na objęcie zespołu, bo pani prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik bardzo liczy się ze zdaniem pana Adama.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online