Nawałka: Alexis w rasistowski sposób obraził Nakoulmę

W końcówce dzisiejszego meczu nerwy puściły zawodnikom obu drużyn. Po faulu Alexisa Norambueny na Prejuce Nakoulmie piłkarz Górnika rzucił się do zawodnika Jagiellonii, łapiąc go za szyję (za to przewinienie został ukarany czerwoną kartką). Nakoulma opuścił boisko, nie wiadomo dlaczego Norambuena obejrzał tylko żółtą kartkę. Zawodnicy obu drużyn rzucili się na siebie i trzeba było ich rozdzielać. Emocje nie opadły też po meczu. Po ostatnim gwizdku piłkarze obu drużyn wdali się w przepychanki na płycie boiska.
Trener Górnika, Adam Nawałka po meczu wytłumaczył nerwowe zachowanie Prejuce Nakoulmy: - Alexis w rasistowski sposób obraził Nakoulmę, stąd taka reakcja piłkarza. Koledzy usłyszeli, że "Prezes" został obrażony i ruszyli mu z pomocą - powiedział Nawałka.
Faktem jednak jest, że Alexis Norambuena w skandaliczny sposób zaatakował Burkińczyka, brutalnym zagraniem mógł połamać nogi i zakończyć karierę piłkarzowi Górnika!

na podstawie: GW / PSRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]