Pazdan: U Nawałki nie ma dyskutowania z jego decyzjami

Michał Pazdan, były zawodnik Górnika, obecnie kapitan Jagiellonii Białystok, pracował w Górniku z trenerem Adamem Nawałką od 2009 roku.
- Na pierwszym treningu, jeszcze w I lidze, zaraz na wstępie powiedział nam słowa, które dziś znają już wszyscy: "Mogę wam obiecać pot, krew i łzy", bo tylko ciężką pracą osiągniemy efekt - przypomina Pazdan i podkreśla, że Nawałka, murowany faworyt do posady selekcjonera reprezentacji, przywiązuje wagę do każdego szczegółu, nie cierpi niechlujstwa i potrafi być impulsywny. 
Były piłkarz Górnika mówi też, że Nawałka nie lubi, kiedy zawodnicy próbują "kombinować" i chcą dyskutować z jego decyzjami. - Nie było przypadku, żebym coś zawalił i przeszło to niezauważone. Koledzy pewnie powiedzą to samo - mówi Pazdan.

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]