Pożegnalny tort Nawałki?

Adam Nawałka skończył wczoraj 56 lat i spotkał się z prezydent Zabrza, Małgorzatą Mańką-Szulik.
Piłkarze Górnika wczoraj o 20:30 wyjechali z Zabrza, udając się w drogę na mecz z Jagiellonią. W Białymstoku, na obiekcie, na którym Adam Nawałka pracował dwa sezony w pierwszej lidze, jeszcze w pierwszej połowie minionej dekady, szkoleniowiec zabrzan prawdopodobnie po raz ostatni poprowadzi zespół w meczu wyjazdowym. 
Nim piłkarze wsiedli do autokaru działo się na stadionie przy Roosevelta sporo. Wszystko związane z urodzinami trenera, który wczoraj skończył 56 lat. Adam Nawałka po raz czwarty w swojej karierze dostał w Zabrzu efektowny tort. Czwarty i najpewniej ostatni. Szkoleniowiec milczał. Tym razem tort był z efektownym logo Górnika. Co ważne, trener spotkał się przez chwilę z prezydent Zabrza, Małgorzatą Mańką-Szulik. - Nikt oficjalnie niczego nie mówił, ale Nawałka i właściciel klubu przez chwilę ze sobą rozmawiali. O czym? Tego nikt nie wie. Głośno nikt nie powiedział, że trener żegna Zabrze, ale chyba nie było osoby, która miałby wątpliwości, że to koniec jego pracy w Górniku - usłyszeliśmy od jednej z osób będących na urodzinowym spotkaniu.
Jeżeli ma jeszcze dojść do spotkania trenera z prezydent Zabrza, to chyba tylko w sobotę, po powrocie Górnika z Białegostoku. Następnego dnia Małgorzata Mańka-Szulik leci bowiem na kilka do Chin załatwiać sprawy inwestycji gospodarczych w Zabrzu. Kiedy wróci, Adam Nawałka najpewniej będzie już trenerem kadry. Generalnie jednak dziś większy znak zapytania dotyczy nie tego, czy szkoleniowiec Zabrze opuści, ale osoby jego następcy. Na "giełdzie" wciąż pojawiają się nazwiska Waldemara Fornalika, Jerzego Brzęczka, czasami też Ryszarda Wieczorka. I pewnie jeszcze kilka innych.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]