Trener Nawałka odejdzie już po meczu z Cracovią?

Dzień lub dwa po meczu z Cracovią Adam Nawałka pożegna się z Górnikiem Zabrze - czytamy w "Sporcie".
Jeżeli te informacje się potwierdzą, to Nawałka poprowadzi zabrzański zespół jeszcze w dwóch ligowych meczach. W piątek z Jagiellonią w Białymstoku oraz w najbliższy poniedziałek w Zabrzu z Cracovią.
Przypomnijmy, że wcześniej pojawiła się propozycja, żeby Nawałka pracował na Śląsku aż do 18 grudnia, gdy Górnik zmierzy się z Legią w Pucharze Polski. - Nie bardzo wierzę, że jest to możliwe - mówi Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza, które jest właścicielem klubu.
W umowie Nawałki jest zapis, że trener może odejść z Górnika w każdej chwili, gdy tylko dostanie propozycję pracy z kadrą. "Sport" uważa, że stanie się to we wtorek lub w środę, krótko po meczu z Cracovią. - Proszę o cierpliwość. W środę powiedziałem, że wybór nastąpi w ciągu dwóch tygodni. Tak będzie - kończy dyskusję Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]