Koźmiński: Waldemar Fornalik idealnym następcą Adama Nawałki

- Waldek Fornalik w Zabrzu? Doskonały pomysł. Po Adamie zespół musi wziąć trener z autorytetem... - mówi były prezes zabrzańskiego klubu - Zbigniew Koźmiński.
Mówi się, że niebawem Adam Nawałka odejdzie z Górnika, by poprowadzić reprezentację Polski. Jeśli tak by się faktycznie stało, zabrzanie będą potrzebowali odpowiedniego szkoleniowca "na już". Zdaniem Zbigniewa Koźmińskiego idealnym następcą byłby Waldemar Fornalik, który... właśnie rozstał się z kadrą. 
- Waldek Fornalik w Zabrzu? Doskonały pomysł. Po Adamie zespół musi wziąć trener z autorytetem, bo na zasadzie odreagowania piłkarze może chcieliby na początku więcej luzu, a widać, że metody Nawałki doskonale się sprawdzają - mówi Koźmiński.
- Sytuacja jest o tyle nietypowa, że do zmiany dojdzie w trakcie rundy, więc nie można sobie pozwolić na błąd i stratę czasu - zaznacza były prezes Górnika.
- Waldek to świetny szkoleniowiec. Kiedy dostał od nas szansę debiutu w ekstraklasie był świetnie przyjęty przez kibiców z Zabrzu. Mówimy o zawodowej piłce i to, że pracował w Ruchu nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Na trenerze nie mogą oszczędzać, a efekt naprawdę może być znakomity - kończy.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]