Fakt: Wałdoch wróci do Górnika?

Działacze zabrzan przygotowują się na każdy scenariusz. Górnik już rozgląda się za ewentualnym następcą Adama Nawałki - pisze "Fakt". Na liście jest kilka nazwisk, a najnowszym pomysłem jest powrót do Zabrza Tomasza Wałdocha.
W Zabrzu są przekonani, że idealnym następcą Nawałki w razie objęcie przez niego kadry narodowej, jest Waldemar Fornalik. Nie wiadomo jednak czy były już selekcjoner zechce przyjąć ich ofertę. Stąd więc poszukiwanie alternatyw. W tym gronie wymienia się m.in. skauta Borussii Dortmund Artura Płatka czy szkoleniowca Rakowa Częstochowa Jerzego Brzęczka.
Jak udało się dowiedzieć gazecie "Fakt" najnowszym pomysłem zabrzan jest ponowne ściągnięcie Tomasza Wałdocha. Były reprezentacyjny obrońca w 2010 roku pracował na Roosevelta jako dyrektor sportowy. To właśnie za jego czasów zbudowano fundament obecnej drużyny Górnika. W Zabrzu Wałdoch nadal ma swoich zwolenników. - Tak naprawdę sukcesy transferowe Adama Nawałki to sukcesy Tomasza Wałdocha i Artura Płatka. To oni mu stworzyli podwaliny pod drużynę. Lista Artura do dziś jest legendą w Górniku i podstawą wielu ruchów, z Nakoulmą, Olkowskim i Kwiekiem na czele - mówi na stronie weszlo.com były prezes Górnika Łukasz Mazur.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]