Adam Nawałka i Waldemar Fornalik zamienią się stołkami?

W Zabrzu coraz mniej wierzą, że uda im się zatrzymać trenera Nawałkę, który jest głównym kandydatem na nowego selekcjonera. Podobno Górnik rozmawiał o pracy z... Waldemarem Fornalikiem.
Waldemar Fornalik, były trener Ruchu Chorzów, właśnie stracił pracę jako selekcjoner kadry narodowej, bowiem polscy piłkarze bardzo słabo spisali się w eliminacjach do brazylijskiego mundialu. Fornalika zastąpić ma Adam Nawałka. W tej sytuacji nowego trenera musiałby szukać Górnik. Podobno przy Roosevelta rozmawiali na ten temat z... Fornalikiem właśnie. Były już selekcjoner prowadził "Trójkolorowych" w latach 2002-2004.
Gdyby informacje o mianowaniu Nawałki selekcjonerem kadry potwierdziły się, poprowadziłby on Górnika jeszcze w dwóch meczach - z Jagiellonią na wyjeździe i domowym z Cracovią.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]