Władze Górnika rozmawiają o przyszłości trenera Nawałki

W piątek w Zabrzu zebranie rady nadzorczej Górnika Zabrze. Przyjeżdżają przedstawiciele firmy Allianz. Tematem numer 1 będzie możliwe odejście trenera Adama Nawałki.
- Na pewno będziemy mówić o szkoleniowcu, ale to nie będzie jedyny temat - wyjaśnia Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent miasta, które jest właścicielem Górnika. 
- To rutynowe spotkanie, a zbieg okoliczności, sprawił że przy okazji na pewno poruszymy temat naszego trenera, który jest wymieniany jako kandydat na selekcjonera - dodaje przewodniczący rady nadzorczej Tomasz Młynarczyk. - Rada nadzorcza na pewno jednak nie będzie proponowała ludzi, którzy mogliby zastąpić pana Nawałkę w przypadku jego odejścia do kadry, bo to nie jest w kompetencjach rady - dodaje Młynarczyk.
Spotkanie jest o tyle ważne, że pojawi się na nim nowy prezes firmy Allianz Witold Jaworski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]