Olkowski w pakiecie z Nakoulmą

Górnik Zabrze rozmawia z Pawłem Olkowskim o przedłużeniu wygasającej 30 czerwca 2014 roku umowy. Łatwo nie będzie, bo kilka klubów chce zimą kupić Olkowskiego w pakiecie z Nakoulmą.
- Wszyscy widzą, jak świetnie układa się ich współpraca na prawym skrzydle i stąd zainteresowanie zagranicznych drużyn tym duetem - mówi Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent miasta, które jest głównym udziałowcem Górnika. 
Nakoulma podobnie jak Olkowski ma kontrakt ważny do 30 czerwca 2014 roku. Łączy ich również, to że mają wpisane umowy odstępnego - odpowiednio 1,250 mln euro i 800 tys. euro. Górnik już oczywiście nie ma żadnych szans, żeby uzyskać taką cenę, bo nikt nie położy takich pieniędzy na stół na pół roku przed wygaśnięciem umowy.
- Zdajemy sobie sprawę z tego, że Nakoulma odejdzie po sezonie za darmo, a w przypadku Olkowskiego walczymy o nowy kontrakt - mówi Lewandowski. - Z wiadomych przyczyn temat jest trudny. Dlatego zimą, jeśli już pojawią się konkretne oferty na pakiet lub jednego z tych zawodników na pewno siądziemy z potencjalnym kontrahentem do stołu i będziemy rozmawiać. Wszystko jest kwestią ceny.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]