Kaźmierczak: Nie lekceważymy Górnika

Jutrzejszy rywal Górnika - Śląsk Wrocław, po raz ostatni pokonali rywala na jego terenie w maju tego roku, wygrywając 3:0 z Jagiellonią Białystok. Od tamtego czasu, wrocławianie dwukrotnie przegrali i odnieśli cztery remisy.
Przemysław Kaźmierczak twierdzi jednak, że dla niego tego typu statystyki, nie grają większej roli: - Nie przywiązuję aż takiej wagi do statystyk. Mamy przed sobą kolejne spotkanie i musimy w nim grać o zwycięstwo. Każdy rywal, który walczy o pierwszą ósemkę, jest bardzo wymagający i to nie prawda, że niektóre mecze są łatwiejsze.
- Górnik to oczywiście bardzo dobry zespół, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało po przerwie reprezentacyjnej. Często bywa tak, że po tych kilkunastu dniach bez meczów, nieco zmienia się gra zespołu. Nie możemy jednak zlekceważyć zabrzan, bo to silny rywal, z dobrym trenerem i zawodnikami posiadającymi duże umiejętności.
Tym razem żaden z zawodników wrocławskiej drużyny nie został powołany do reprezentacji narodowej. Inaczej wyglądało to z kolei w Zabrzu, które na kilka dni opuściło kilku graczy pierwszej drużyny. Pomocnik ekipy z Wrocławia, nie doszukuje się jednak w tym atutu gości: - Nie dopatrywałbym się w tym jakiegoś wielkiego atutu. Wszystko oczywiście zależy od tego jak ciężko zawodnicy trenują na zgrupowaniu reprezentacji, ale wątpię, żeby to miało większy wpływ na ich postawę.

źródło: Wirtualna PolskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]