Trener Śląska: Nie chcemy powtórki sprzed roku

Przed rokiem piłkarze Śląska Wrocław przegrali w Zabrzu z Górnikiem 1:4. - Mam nadzieję, że nie powtórzy się mecz sprzed roku - mówił przed piątkowym spotkaniem tych drużyn w ekstraklasie trener zespołu z Dolnego Śląska Stanislav Levy.
We Wrocławiu doskonale pamiętają mecz z jesieni poprzedniego sezonu, kiedy Śląsk pierwszy w Zabrzu zdobył gola, ale ostatecznie przegrał aż 1:4, a mógł jeszcze wyżej. 
- Mam nadzieję, że nie powtórzy się już taki mecz. Aby tak się stało, od samego początku musimy być skoncentrowani, zarówno w defensywie jak i w ofensywie, bo Górnik w ostatnim czasie pokazuje się naprawdę z dobrej strony. Trener Nawałka ma do dyspozycji bardzo dobrych i szybkich zawodników - komentował trener Levy.
Na razie trener Levy musi grać zawodnikami, których ma do dyspozycji, a w takim wypadku nawet powrót do zdrowia jednego piłkarza jest powodem do radości dla czeskiego szkoleniowca.
- Amir Spahic w dalszym ciągu jest kontuzjowany. Z Górnikiem nie zagra także Marcin Przybylski, który dopiero wczoraj wrócił ze zgrupowania reprezentacji Polski U-19. Poza tą dwójką reszta zawodników jest do mojej dyspozycji, w tym Sylwester Patejuk, którego uraz okazał się mniej groźny niż początkowo sądziliśmy - poinformował trener.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]