Zachara: Cieszę się, że trener Nawałka daje mi szansę

Napastnik Górnika, Mateusz Zachara pierwszy raz strzelił dwa gole w meczu Ekstraklasy, a niedowiarkom coś udowodnił... - Dochodziły do mnie opinie, że Górnik nie ma klasowego napastnika - powiedział Zachara. - Niech sobie tak mówią, bo mają prawo, ale ja się nie przejmuję i chcę udowodnić, że to nieprawda. Cieszę się, że trener Nawałka nie ściągnął do klubu nowego napastnika, po tym gdy odszedł od nas Arek Milik, ale daje mi szansę - dodał Zachara. 
W sobotę Zachara najpierw świetnie strącił piłkę głową po dośrodkowaniu Gancarczyka z wolnego, a pod koniec, po szybkiej kontrze i wymianie piłki z Iwanem, dobił Pogoń. Jego rola nie ograniczyła się do strzelania goli, bo po meczu przyniósł do autokaru tacę z... apetycznie wyglądającą kiełbasą.
- Jestem najmłodszy w zespole, więc zwykle wykonuję takie zadania - wyjaśniał. - Zanim zatrzymaliśmy się na posiłek w drodze do Zabrza, to musieliśmy coś zjeść w autokarze - dodał.

na podstawie: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]