Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): "Przyjechaliśmy tu z zamiarem zdobycia trzech punktów. Jednak wiedzieliśmy, że będzie trudno. Pogoń trenera Wdowczyka prezentuje się bardzo dobrze. Dlatego nastawiliśmy się na precyzję w organizacji gry w obronie i ataku. Mecz otworzył się nam bardzo dobrze. Na drugą połowę wyszliśmy z mocnym postanowieniem strzelenia następnych bramek. Nawet przy prowadzeniu 3:0. Nie było wiadomo jak się to skończy, bo Pogoń grała agresywnie. Po takim meczu będzie w naszej drużynie wiele optymizmu".

Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni): "Chciałbym podziękować kibicom za doping przez całe 90 minut. Fragmenty mieliśmy dobre. Duże znaczenie dla naszej gry miała strata pierwszej bramki po błędzie naszych obrońców i złej komunikacji. Potem mieliśmy parę swoich okazji, ale zabrakło nam wykończenia i pomysłu. Zbyt mało graliśmy skrzydłami. Po przerwie chcieliśmy ostro ruszyć na zabrzan, ale dostaliśmy gola na 2:0. Gdy Górnik strzelił trzecią bramkę, a my straciliśmy zawodnika, było dla nas po meczu. Dzisiaj ten mecz nam nie wyszedł. Nie jesteśmy niezatapialni. Dziś Górnik nas czterema torpedami przytopił, ale się podniesiemy".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]