Legenda Romy chwali Skorupskiego

Łukasz Skorupski po letnim transferze z Górnika Zabrze do AS Roma bardzo szybko zaaklimatyzował się w Rzymie. - Kilka dni wolnego spędziłem na zwiedzaniu. To i tak za mało czasu, by zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca. Bardzo podobają mi się tu wąskie, klimatyczne uliczki i mnóstwo restauracji, do których często zabieram dziewczynę na kolację - powiedział Faktowi „Skorup”, który w stolicy Włoch mieszka z ukochaną Weroniką i psem. 
Włochy to nie tylko ciężkie treningi i podziwianie pięknego Rzymu. W klubie wymagają, aby Skorupski szybko nauczył się włoskiego. Od dziesięciu dni ma zajęcia 3-4 razy w tygodniu.
- Naciskają, ale to dobrze. Z pewnością ułatwi mi to życie i kierowanie drużyną. Grazie, buongiorno, bene znałem przed przyjazdem. Teraz idzie już znacznie lepiej - pochwalił się.
Łukasz Skorupski na razie nie jest numerem jeden w bramce Romy. Musi uznawać wyższość doświadczonego Morgana De Sanctisa. Jednak Polak ma w klubie znakomite perspektywy, a chwali go nawet legendarny już piłkarz rzymskiego zespołu Francesco Totti.
- Powiedział, że jestem lepszy od Gianluigi Buffona na tym etapie kariery. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Totti to przecież światowej klasy piłkarz i wie co mówi - uśmiechnął się polski golkiper.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online