Górnik chce podpisać nowy kontrakt z Nakoulmą

Prejuce Nakoulma dostał od działaczy Górnika zaproszenie do rozmów o nowym kontrakcie - pisze "Przegląd Sportowy". Klub chce skusić zawodnika wysokim procentem od transferu.
Umowa Górnika z Prejuce Nakoulmą wygasa 30 czerwca 2014 roku, więc już w zimie piłkarz będzie mógł odejść za niewielkie pieniądze do innego klubu. Szacuje się, że zabrzanie mogą na transferze zarobić maksymalnie 300 tysięcy euro. 
Oczywiście Górnik chce dużo więcej, stąd zaproszenie Prejuce do rozmów o nowym kontrakcie. Podobno zainteresowana jest nim włoska Parma i niemiecki Freiburg. W zamian za prolongatę działacze chcą zagwarantować napastnikowi wysoki procent od transferu.
Mówi się też, że kwota odstępnego, która dziś wynosi 1,250 miliona euro, miałaby być mocno obniżona. Nakoulma zgodził się usiąść i rozmawiać o umowie, ale nie ma większych szans na to, że cokolwiek podpisze. Od osoby z bliskiego otoczenia zawodnika wiemy, że najpierw Górnik musiałby wyrównać zaległości, a potem zaoferować znaczącą podwyżkę. Dziś Nakoulma zarabia milion rocznie.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online