Fakt: Przełomowy sezon Olkowskiego. Zmieni klub?

Jest wyróżniającą się postacią Górnika. Paweł Olkowski imponuje formą, nie tylko dobrze gra w obronie, ale stwarza ogromne zagrożenie w ataku. - Jeśli utrzyma formę, latem mógłby spróbować sił za granicą - uważa były piłkarz Konrad Gołoś.
O tym, że zagraniczne kluby obserwują prawego obrońcę, mówi się już od dawna. Poprzednim sezonie piłkarz nie grał jednak tak dobrze jak teraz. Olkowski ma już na swoim koncie pięć asyst. - Jak na bocznego obrońcę jest to świetny wynik. Pawła ciągnie do przodu i uważam, że mógłby być jeszcze bardziej wykorzystywany przez Górnika - mówi "Faktowi" Konrad Gołoś.
Były zawodnik m.in. Wisły czy Górnika jest przekonany, że ten sezon może być przełomowym dla Olkowskiego. - Tak może być, jeśli utrzyma od dobrą dyspozycję. Jeśli nadal tak będzie, to nie widzę przeszkód by spróbował swoich sił w innej lidze. Grając z lepszymi zawodnikami, będzie miał jeszcze większe szanse rozwoju - przyznaje Gołoś.
Być może „Olo” wkrótce powinien trafić także do reprezentacji Polski. - Wobec kontuzji Łukasza Piszczka, Paweł powinien być w kręgu zainteresowań selekcjonera. Wiadomo, że mamy kłopoty z obrońcami, więc powinno się szukać nowych rozwiązań. Pomiędzy Łukaszem a Pawłem widać wiele podobieństw. Obaj bazują na świetnej motoryce i lubią brać udział w akcjach ofensywnych - dodaje były pomocnik, który w ekstraklasie rozegrał 82 spotkania.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online