Dźwigała: Chcę zobaczyć dobry mecz

- Fajnie, że ponownie doczekaliśmy takich meczów Legii z Górnikiem. Wychowałem się w czasach, kiedy żyła nimi cała Polska. Może właśnie wracają - mówi na łamach katowickiego "Sportu" przed starciem lidera z wiceliderem 44-letni Dariusz Dźwigała.
Urodzony w Warszawie Dźwigała jest wychowankiem stołecznego Drukarza. Ma na swoim koncie występy w kilku innych warszawskich klubach (Polonia, Gwardia czy Ursus), ale żadnego w Legii. Grał za to - w sumie przez trzy sezony w drugiej połowie lat 90. - w Górniku.
Czego spodziewa się w niedzielę na Łazienkowskiej? - Indywidualnie piłkarze Legii są szybsi i lepsi technicznie niż zawodnicy Górnika, ale organizacja gry, waleczność i doświadczenie mogą być wielkim atutem gości. W tej drużynie nie ma debiutantów, każdy grał już wiele trudnych meczów - zaznacza Dźwigała.
- Wiele oczekuję od Radka Sobolewskiego, choć zastanawiam się, czy wytrzyma fizycznie. Chcę zobaczyć dobry mecz. Ten najbliższy o niczym nie zadecyduje, ale chciałbym się przekonać, czy Górnik jest już na półce, która pozwoli mu rywalizować o puchary - mówi były pomocnik Górnika.

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]