Fakt: Górnik chciałby Marcina Wasilewskiego

Adam Nawałka wciąż nie przestaje myśleć o wzmocnieniu kadry Górnika. Po tym jak nie było szans na wypożyczenie Arkadiusza Milika czy zakontraktowanie Euzebiusza Smolarka, trener chętnie widziałby w składzie zabrzan bezrobotnego obecnie Marcina Wasilewskiego. Szanse na transfer są jednak minimalne - pisze dziennik "Fakt". 

Trener 14-krotnych mistrzów Polski ma wielką chęć powalczyć o najwyższe lokaty w tym sezonie. - Liga jest bardzo długa i kadra musi być szeroka i mocna - podkreśla Adam Nawałka. Stąd próby ściągnięcia na Górny Śląsk zawodników o uznanym nazwisku i umiejętnościach. Niestety ambitne pomysły szkoleniowca brutalnie weryfikują możliwości finansowe zabrzańskiego klubu.

Mimo zamknięcia letniego okna transferowego zabrzanie nadal rozglądają się nad nowymi piłkarzami. Górnik w ostatnim czasie testował kilku zagranicznych zawodników, a kontrakt podpisał obrońca Błażej Augustyn.

Jak udało się dowiedzieć szkoleniowiec zabrzan chciałby mieć w drużynie Marcina Wasilewskiego. Doświadczonemu obrońcy wygasł kontrakt z Anderlechtem Bruksela i wciąż nie znalazł sobie nowego klubu. Ofert dla piłkarza nie ma zbyt wiele, lecz jego powrót do ekstraklasy wydaje się mało prawdopodobny. Pomijając fakt, że Górnika raczej nie byłoby stać na "Wasyla", to defensor wciąż ma ambicje by grać o najwyższe cele w zagranicznym klubie. Jak przyznał kilka dni temu agent piłkarza, Michel Thiry coś zaczęło się dziać w sprawie obrońcy, lecz żadna z dwóch aktualnych ofert nie pochodzi z Polski.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online