Sparing: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 5:2 (2:0, 3:2, 4:2)

W meczu sparingowym rozegranym w Dankowicach Górnik Zabrze przegrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:5 (0:2, 2:3, 2:4). Bramki: Adam Deja (11., 60.), Frank Adu Kwame (16.), Dariusz Łatka (84.), Dariusz Kołodziej (99.) - Łukasz Madej (35.), Krzysztof Mączyński (42. - k.). Żółta kartka: Górkiewicz (Podbeskidzie). Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
W 128. minucie Błażej Telichowski (Podbeskidzie) nie wykorzystał rzutu karnego (strzał nad bramką). Grano 4x30 minut.

Skład Górnika: Pāvels Šteinbors (61 Norbert Witkowski) - Michał Płonka (91 Daniel Barbus), Błażej Augustyn (66 Gerard Aafjes), Ołeksandr Szeweluchin (33 Seweryn Gancarczyk, 96 Maciej Wolański, 105 Jakub Luberda), Rafał Kosznik (66 Antoni Łukasiewicz) - Łukasz Madej (70 Przemysław Piwowarczyk), Radosław Sobolewski (31 Bartosz Iwan), Krzysztof Mączyński (68 Maciej Mańka), Mateusz Zachara (68 Kamil Cupriak, 101 Pikul), Przemysław Oziębała (31 Maciej Małkowski, 72 Przemysław Oziębała, 92 Dawid Maciaszczyk) - Szymon Skrzypczak (39 Kamil Cupriak, 49 Szymon Skrzypczak, 64 Igor Lambulić, 120 Szymon Skrzypczak).

źródło: gornikzabrze.pl