Motyka: Witkowski może Górnikowi jeszcze sporo wybronić

Marek Motyka ocenia 99. Wielkie Derby Śląska: - Poziom meczu? Ja nie narzekałem. Pamiętajmy, że derby to zupełne inne spotkania - mówi były trener Górnika Zabrze i telewizyjny ekspert. - W Zabrzu jest niedosyt, bo zwycięstwo było naprawdę blisko - podkreśla były reprezentant Polski.
O podziel punktów w Wielkich Derbach Śląska zdecydował koszmarny błąd bramkarza Górnika, Norberta Witkowskiego. - Wysoko cenię tego chłopaka, tym bardziej mi go żal. Oczywiście, najłatwiej byłoby go teraz odsunąć od składu, ale... Pamiętam, że jak ja popełniłem koszmarny błąd, to modliłem się, żebym dostał szansę w następnym meczu i miał okazję do rehabilitacji. Jeśli Witkowski jej nie otrzyma, to swojej wartości nie udowodni. Ja między słupkami bym go zostawił. Ten zawodnik może Górnikowi jeszcze sporo wybronić.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]