Czas na Pavla Steinborsa?

Po fatalnym błędzie Norberta Witkowskiego Ruch wywozi punkt z boiska lidera. Bramkarz Górnika nie zachował koncentracji w decydującej fazie meczu! - relacjonuje wczorajsze spotkanie "Przegląd Sportowy".
Dramatyczny mecz w Zabrzu. Górnik powinien wygrać, ale plany pokrzyżował mu bramkarz, który w doliczonym czasie gry przepuścił łatwy strzał. (...) Szczęście uśmiechnęło się bowiem do Macieja Jankowskiego. Tym razem po jego główce piłka wturlała się do bramki między nogami Witkowskiego. I to zapewne wtedy sztab Górnika pożałował, że nie postawił na sygnalizującego wysoką formę Pavla Steinborsa.
Witkowski od początku sezonu, choć nie puszczał wielu bramek, grał bardzo niepewnie. W piątek "położył" zabrzanom najbardziej prestiżowe spotkanie rundy. (Przegląd Sportowy)

Sport: Gol-kuriozum / Klops Witkowskiego
W Wielkich Derbach Śląska przy Roosevelta Górnik zremisował z Ruchem 2:2. O wyniku zadecydowała, już w doliczonym czasie gry, kuriozalna interwencja bramkarza gospodarzy - Norberta Witkowskiego. (...) Wydawało się, że po kolejnym dobrym spotkaniu w tym sezonie Górnik wygra 99. WDŚ i umocni się na pozycji lidera ekstraklasy. Tymczasem w doliczonym czasie gry, po wrzutce z rzutu wolnego Szultesa, główkował Jankowski, a Witkowski łapiąc piłkę popełnił fatalny błąd puszczając piłkę do siatki. Górnik zremisował wygrany mecz. (Sport)

Wirtualna Polska: Witki Witkowskiego dały remis w WDŚ
99. Wielkie Derby Śląska na remis. Ruch doprowadził do remisu 2:2 (1:1) w doliczonym czasie gry po fatalnym błędzie bramkarza Górnika Norberta Witkowskiego. (...) Chorzowianie próbowali wywalczyć punkt do końca. Te starania zostały uwieńczone golem w doliczonym czasie gry. Po centrze Pavla Szultesa z rzutu wolnego głową uderzył w zamieszaniu Jankowski, a bramkarz Górnika nie zdołał zatrzymać wtaczającej się do siatki piłki.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]