Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jacek Zieliński (trener Ruchu): "Oceniając mecz z mojej perspektywy uważam, że było to dobre widowisko, stojące na wysokim poziomie. Kibice obejrzeli wiele akcji z obu stron i cztery gole. Było też trochę nerwowości i trochę pomyłek, remis uważam za sprawiedliwy. Ten jeden punkt przyjmujemy z szacunkiem. Moim piłkarzom należą się olbrzymie słowa uznania za to, że dwa razy gonili wynik i na trudnym terenie w nagrodę mamy punkt". 

Adam Nawałka (trener Górnika): "Tempo meczu rzeczywiście mogło imponować. Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, nasze akcje były pełne dynamiki, zmuszaliśmy rywali do błędu. Po golu niepotrzebnie wkradła się w nasze poczynania nerwowość. Słabsza była organizacja gry obronnej, stąd kilka sytuacji Ruchu. Ale stracony gol nie podłamał mojego zespołu, w drugiej połowie dobrze weszliśmy w grę, zdobyliśmy bramkę i kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń. W piłce jest jednak tak, że kiedy ma się dobry wynik, to trzeba mieć jeszcze lepszy, by być pewnym wygranej. A derby to mecz, w którym nie ma faworytów. Indywidualnych ocen nie będę moim piłkarzom wystawiał. Jesteśmy oczywiście rozczarowani wynikiem, bo grając u siebie i dwukrotnie prowadząc powinno się taki mecz wygrać".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]