Gancarczyk: Przy prowadzeniu musimy grać bardziej spokojnie

Wygrana nad Widzewem, przy jednoczesnym potknięciu Legii w Chorzowie, dała Górnikowi pozycję lidera ekstraklasy. - Jeszcze mamy sporo do poprawienia w naszej grze - twierdzi obrońca Seweryn Gancarczyk.
Górnik w tym sezonie zadziwia. W czterech meczach zdobył 10 punktów, a jeszcze kilka tygodni temu prezentował się fatalnie. W rundzie wiosennej zabrzanie zdobyli zaledwie 15 punktów. - Cieszymy się ze zwycięstwa, ale jest jeszcze kilka mankamentów w naszej grze, które musimy poprawić. Nie wiem dlaczego prezentujemy się lepiej, niż wiosną. Ciężko powiedzieć. Ale myślę, że z tamtej lekcji wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski. Gdybyśmy wówczas tak grali, to pewnie awansowalibyśmy do pucharów - powiedział Faktowi Gancarczyk.
Według obrońcy do poprawy w grze Górnika jest jeszcze kilka rzeczy. - Plusem jest zachowanie czystego konta bramkowego. Na pewno przy prowadzeniu musimy grać bardziej spokojnie. Z Widzewem mieliśmy przewagę, ale wdarła się nerwowość i mogło być różnie. Dobrze, że w lidze zaczęliśmy zdobywać bramki. W meczach kontrolnych nasza gra ofensywna nie wyglądała najlepiej - przyznaje Gancarczyk.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]