Nawałka: Przerwaliśmy fatalną serię

Adam Nawałka (trener Górnika): - Bardzo cieszą nas trzy punkty, tym bardziej, ze prawie 10-letnia seria bez zwycięstwa w meczach z Widzewem w Łodzi, został przerwana. Spodziewaliśmy się trudnego spotkania. Strzelone bramki ułożyły nam grę. Od pierwszej minuty narzuciliśmy swój styl gry. Szukaliśmy różnych sposobów by tę obronę rozmontować. Graliśmy wysokim pressingiem. To przyniosło efekty bramkowe. Druga połowa, to pieczątka, która pozwoliła nam już doprowadzić do tego, że trzy punkty stały się realne. Ten mecz nie był lekki, łatwy i przyjemny. Dlatego tym bardziej należą się mojemu zespołowi pochwały. Małkowski nie doznał żadnego urazu. Nie zdjąłem go z boiska z tego powodu. Zachara dostaje szanse w każdym meczu. Decyzja o zmianie zapadła przed tym, jak strzelił gola.

Radosław Mroczkowski (trener Widzewa Łódź): - Bardzo dużo błędów z naszej strony, zwłaszcza w pierwszej połowie. Gdy sami strzeliliśmy sobie drugą bramkę, był to bardzo trudny moment dla nas. Bardzo nas to spięło, choć od początku graliśmy bardzo nerwowo, stwarzając Górnikowi sytuacje. Od najstarszego do najmłodszego, zawodnikom przytrafiały się błędy. Nikt nie potrafił uspokoić gry. Po przerwie liczyliśmy jednak na bramkę kontaktową, ale nic nie chciało wpaść. Nie załamujemy się jednak. Przeanalizujemy to spotkanie i wyciągniemy wnioski.

źródło: PS / PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]