"To ten Górnik sprzed roku. Może włączyć się do walki o najwyższe cele"

- Zdecydowanym faworytem będzie zespół z Zabrza. Wdać, że to ten Górnik sprzed roku. Może włączyć się do walki o najwyższe cele. Będzie groźny dla każdego - mówi przed meczem z Widzewem Piotr Rzepka, były trener Górnika Łęczna, który pracował z Prejuce Nakoulmą.
Zabrzanie chcieliby wytransferować "Prezesa", jednak ten wciąż jest w Zabrzu. - Dla Górnika to dobrze, bo na pewno podnosi poziom, wnosi jakość piłkarską, ale wiadomo - realia są takie, że liczy się rachunek ekonomiczny. Kończy mu się kontrakt i wkrótce zabrzanie nie będą mieli żadnych korzyści. Taka sytuacja zaczyna komplikować życie, bo w piłce najważniejsza musi być piłka, a jest inaczej - mówi Rzepka.
Faworytem dzisiejszego spotkania jest Górnik, który nie tylko lepiej wygląda "na papierze", ale też nie ma takich problemów organizacyjnych jak ekipa z Łodzi. - No i rośnie stadion. To wbrew pozorom też ma bardzo pozytywny wpływ. Widzew ma problemy, ale już w tym sezonie pokazał, że może wygrywać. Mimo to, zdecydowanym faworytem będzie zespół z Zabrza, który jest dobrze przygotowany mentalnie. Wiosna nie była taka, jaką sobie wymarzono, ale teraz widać, że to ten Górnik sprzed roku. Może włączyć się do walki o najwyższe cele. Będzie groźny dla każdego - zapowiada Rzepka.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]