"Ewentualne odejście Nakoulmy byłoby większą stratą niż Milika"

- Z trenerem Adamem Nawałką nie miałem przyjemności współpracować, ale... może to i dobrze, bo ponoć jego treningi dają w kość zawodnikom jak mało które - uśmiecha się Marek Kubisz.
Były zawodnik m.in. katowickiej GieKSy nie jest zaskoczony dobrym startem w rozgrywkach Górnika Zabrze. - Z trenerem Adamem Nawałką nie miałem przyjemności pracować - może i dobrze, bo ponoć jego treningi dają zawodnikom w kość jak mało które, ale znam doskonale Jarka Tkocza. Znamy się chyba sto lat, dzieliliśmy pokój na każdym wyjeździe GieKSy. To przeporządny facet. Jeśli jest w sztabie szkoleniowym Górnika, to znaczy, że... tam naprawdę solidnie pracują. Jestem więc spokojny o zabrzan. No chyba że odejdzie "Prezes" - mówi napastnik.
Jego zdaniem odejście Nakoulmy byłoby dla zabrzan niepowetowaną stratą. - Górnik wiele by stracił bez Nakoulmy. Mam wrażenie, że nawet odejście Arkadiusza Milika nie było takim osłabieniem Górnika, jak ewentualne rozstanie z prezesem. Nie wiem, kto na dziś miałby go w tej drużynie zastąpić. Tym bardziej, że - jak słyszę - on jest też bardzo lubiany poza boiskiem, w szatni - dodaje gracz Szombierek.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]