Małkowski: Jesteśmy w dobrej formie

- Piast Gliwice był najtrudniejszym z naszych dotychczasowych przeciwników - mówił Maciej Małkowski, pomocnik Górnika Zabrze.
Małkowski strzelił w derbach pierwszą bramkę i walnie przyczynił się do wygranej Górnika. - Muszę być zadowolony po tym meczu. Nie dość, że strzeliłem gola w moim debiucie w Zabrzu, to jeszcze wygraliśmy. Piast był najtrudniejszym z naszych dotychczasowych przeciwników. Nasza wygrana to kwintesencja tego, jak się ostatnio prezentujemy, a - moim zdaniem - jesteśmy w dobrej formie. Co do mojego gola, to wielką robotę wykonał Prejuce Nakoulma. Dostałem od niego takie podanie, że wystarczyło dołożyć tylko nogę. Co prawda z małymi problemami, ale piłka ostatecznie wpadła do bramki - oceniał Małkowski.

Rafał Kosznik, obrońca Górnika dodaje: - Zaczęliśmy bardzo agresywnie, co skończyło się bramką Maćka Małkowskiego. Żałuję, że nie udało się nam podwyższyć rezultatu, a na dodatek - po naszym błędzie - goście wyrównali. Najważniejsze jednak, że kolejnego gola już nie zdobyli, a my tak.

W drużynie Piasta wyróżniającym się piłkarzem był strzelec bramki Marcin Robak. - Dostałem dobre podanie od Rubena Jurado i mocno uderzyłem z pierwszej piłki. Z pierwszego gola w sezonie bardzo się cieszę, ale szkoda, że nie udało nam się wygrać. Za łatwo traciliśmy bramki. Pierwszy gol dla Górnika padł przecież po rzucie rożnym dla nas. Nie zdołaliśmy jednak zatrzymać szybkiej kontry. A druga bramka padła po podaniu z autu - kręcił głową Robak.

źródło: Gazeta Wyborcza / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]