Szeweluchin negocjował z Terekiem

Ołeksandr Szeweluchin pomagał prezesowi Górnika Arturowi Jankowskiemu precyzować szczegóły niedoszłego transferu Prejuce Nakoulmy do Tereka Grozny.
W piłkarskim środowisku nie było chyba jeszcze takiego przypadku, żeby zawodnik z kadry pierwszego zespołu brał udział w negocjacjach transferowej umowy dotyczącej kolegi z drużyny. 
Szeweluchin, na prośbę prezesa Artura Jankowskiego, zabawił się w tłumacza, który pomagał sformułować akapit o terminach płatności i wysokości rat.
- Zarząd ma najwyraźniej zaufanie do zawodnika, co świadczy dobrze o relacjach panujących w klubie - ocenia Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent miasta, które jest głównym udziałowcem. - Bardziej profesjonalne byłoby jednak zatrudnienie kogoś, kto się w takich sprawach specjalizuje - dodał.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online