Michael Bemben wraca do Niemiec

Były obrońca Górnika Zabrze Michael Bemben w nowym sezonie najprawdopodobniej zagra w niemieckim Wuppertaler SV.
37-letni Niemiec po trzech latach gry w Zabrzu ogłosił, że kończy karierę z powodu odnawiającej się kontuzji kolana. Ostatecznie jednak Bemben, który posiada także polskie obywatelstwo, zdecydował się na powrót do kraju, w którym spędził większość swojego życia. 
- Już od pierwszego dnia tutaj czułem się bardzo dobrze i będę dzielić się swoim doświadczeniem z młodszymi zawodnikami. Nie widzę siebie jako kogoś w rodzaju mentora, ale chciałbym być wzorem do naśladowania - powiedział Bemben. Jego nowa drużyna w zeszłym sezonie zajęła 15. miejsce w grupie zachodniej niemieckiej Regionalligi i nowy sezon rozpocznie w Oberlidzie Dolnej Nadrenii (piąty poziom rozgrywkowy). WSV czeka jeszcze na dokumenty, które mają dotrzeć z Polski.

źródło: 90minut.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online