Nawałka: Trzeba szanować cztery punkty wywalczone w dwóch wyjazdach

Górnik pokazał, że po letnim liftingu znowu jest solidną, poukładaną drużyną - czytamy w dzisiejszym "Przeglądzie Sportowym". Po pozyskaniu Radosława Sobolewskiego, na pozycję ofensywnego pomocnika, zwolnioną przez Aleksandra Kwieka, przesunięty został Mariusz Przybylski i w Bielsku spisał się świetnie. Rozprowadził akcję przy pierwszym golu i sam zdobył drugiego. Bardzo dobry występ zaliczył Paweł Olkowski, który zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu Prejuce Nakoulmy.
- To była wytrenowana akcja, żaden przypadek. Wbiegłem w tempo na skrzydło, Mariusz Przybylski mi podaje, ja dogrywam przed bramkę. Cieszę się, że asystowałem i Prejuce zdobył gola - powiedział prawy obrońca Górnika.
A wspomniany Nakoulma zaczyna już przypominać piłkarza sprzed roku, gdy ciągnął swoją grą Górnika w górę tabeli.
Zadowolony z postawy zespołu nie krył Adam Nawałka. - Trzeba szanować cztery punkty wywalczone w dwóch wyjazdowych meczach - stwierdził. - Od początku staraliśmy się narzucić swój własny styl gry. Opanowaliśmy środkową strefę boiska. Pojawiła się skuteczność, a to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami - podsumował.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online