Kosznik nie dla Górnika

Rafał Kosznik, który bez zgody GKS Bełchatów próbował przenieść się do Górnika, trenował w poniedziałek z rezerwami pierwszoligowego klubu. Prezes Marcin Szymczyk nie podjął jeszcze decyzji, jak długo piłkarz będzie odsunięty od pierwszej drużyny.
- Od kierownika zespołu wiem, że zawodnik wrócił do Bełchatowa i stawił się na treningu drugiego zespołu. Czy wróci do pierwszej drużyny? Trudno powiedzieć. Być może jutro spotkam się z nim i porozmawiamy na temat jego zachowania w ostatnim okresie i konsekwencji, jakie powinien za to ponieść - powiedział Szymczyk.
Do GKS Kosznik trafił z Warty Poznań przed rozpoczęciem rundy wiosennej minionego sezonu. Podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia na dłuższy okres. Klub z tej opcji skorzystał i jeszcze przed zakończeniem rozgrywek poinformował zawodnika o przedłużeniu umowy. Po przerwie urlopowej Kosznik nie pojawił się jednak na treningu. Twierdził, że jest wolnym zawodnikiem i skorzystał z oferty Górnika, z którym wyjechał nawet na zgrupowanie.
Bełchatowianie nie zamierzali jednak oddać swojego zawodnika za darmo. Sprawa Kosznika trafiła więc do Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych Polskiego Związku Piłki Nożnej, która stwierdziła, że piłkarza nadal obowiązuje kontrakt z GKS. Kosznik w poniedziałek wrócił więc do Bełchatowa i rozpoczął treningi, ale z drugim zespołem.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]