Nakoulma za drogi dla Nantes

Napastnik Górnika Prejuce Nakoulma marzy o transferze do Ligue 1. Na przeszkodzie może stanąć jednak kwota, jaką chce za napastnika polski klub - pisze "Przegląd Sportowy".
Reprezentant Burkina Faso ma w kontrakcie wpisaną klauzulę odstępnego wynoszącą 1,25 miliona euro. Taką kwotę chciał zapłacić przed kilkoma dniami Terek Grozny, ale Nakoulma, który przeszedł testy medyczne w rosyjskim klubie, po długich przemyśleniach zrezygnował z transferu. 
Piłkarzem interesował się także Waldemar Kita, polski prezes Nantes, beniaminka francuskiej Ligue 1. - Szukam szybkich i ofensywnych zawodników na lewą stronę boiska, którzy potrafią strzelać gole. Nakoulma był w kręgu naszych zainteresowań, ale niestety jest zbyt drogi - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" Kita. - Rozglądałem się także za innymi piłkarzami z polskiej ligi, ale żaden inny nas nie interesuje - dodał.
Nakoulma w ubiegłym sezonie ekstraklasy zdobył 5 bramek w 28 spotkaniach.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]