Skorupski po transferze do Romy: Jest zapał, będzie walka

Były bramkarz Górnika Zabrze Łukasz Skorupski zapowiada na łamach "Przeglądu Sportowego" walkę o miejsce w składzie swojej nowej drużyny.
22-letni zawodnik nieoczekiwanie przeszedł z Górnika do słynnej Romy. Wydaje się, że początkowo jego szanse na występy w pierwszym składzie będą niewielkie. On sam zapowiada jednak w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", że zamierza powalczyć o miejsce w drużynie. Zdradza nawet, że opiekującemu się nim z ramienia jego agencji menedżerskiej Konradowi Gołosiowi wysłał SMS-a: "Jest zapał, będzie walka, czekam na to".
Skorupski poznał już gwiazdy Romy na zgrupowaniu w Alpach. - Nie mogłem się doczekać treningów z nimi. Poza boiskiem też się dogadamy. Ciągle chodzę uśmiechnięty. Włosi też pogodny naród, więc szybko złapiemy kontakt - mówi.

źródło: Przegląd Sportowy / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]