Nawałka: Wierzymy, że jesienią progres w naszej grze będzie zauważalny

- Sytuacja ekonomiczna sprawia, że praktycznie co pół roku musimy przebudowywać zespół. Jesteśmy jednak na to przygotowani i wierzymy, że jesienią progres w naszej grze będzie zauważalny - mówi Adam Nawałka.
Szkoleniowiec podkreśla, że istotnym problemem był zakaz transferowy nałożony na klub przez Komisję Licencyjną. Nie mogliśmy tym samym zrealizować w pełni naszych planów transferowych. Wierzymy jednak, że nowi zawodnicy spełnią pokładane w nich nadzieje, zarówno jeśli chodzi o jakość gry, jak i ich zaangażowanie w pracę na treningach. Sytuacja ekonomiczna klubu sprawia, że praktycznie co pół roku musimy przebudowywać zespół. Jesteśmy jednak na to przygotowani i wierzymy, że jesienią progres w naszej grze będzie zauważalny tak, jak to miało miejsce w poprzednich latach - dodaje.

źródło: Górnik Zabrze SSA / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]