890 tysięcy euro za Skorupskiego

Łukasz Skorupski podpisał w piątek w nocy kontrakt z AS Roma. Włoski klub w oficjalnym komunikacie ujawnił kwotę za jaką pozyskał bramkarza Górnika.
Co najmniej od roku, przy okazji okienek transferowych, głośno mówiło się o tym, że Skorupski może opuścić Zabrze. Najwięcej plotek dotyczyło zainteresowania ze strony klubów niemieckich, jednak do żadnych konkretów nie dochodziło.
Wreszcie pojawiła się oferta z Romy i sprawy potoczyły się błyskawicznie. W piątek najpierw ukazała się informacja, że Skorupski przejdzie testy w klubie ze stolicy Włoch, a późnym wieczorem okazało się, że piłkarz podpisał kontrakt z szóstą drużyną Serie A.
Pierwsze doniesienia prasowe mówiły o tym, że bramkarz Górnika został kupiony za 1,5 miliona euro. Tymczasem Roma wydała oficjalny komunikat, w którym czytamy, że za Skorupskiego zapłacono 890 tysięcy euro. Umowa, którą podpisano będzie ważna przez cztery lata i zawiera opcję przedłużenia jej o kolejny rok.

źródło: Wirtualna PolskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]