Zbigniew Boniek: To inwestycja w przyszłość

- Łukasz Skorupski ma swoją szansę. To młody chłopak, może zrobić karierę, ale będzie musiał ciężko walczyć o swój byt. Z takimi wyzwaniami trzeba się jednak mierzyć - podkreśla na łamach "Przeglądu Sportowego" Zbigniew Boniek.
- Łukasz jest ambitnym i młodym zawodnikiem. Dobrze bronił w polskiej lidze. Widziałem go też kilka razy na treningach. Zawsze błyszczał starannością i chęcią do pracy. Poza tym to przyjemny, fajny i wesoły chłopak - charakteryzuje byłego bramkarza Górnika Zabrze, który według stołecznego dziennika za 1,5 miliona euro trafił do AS Roma, prezes PZPN.
W jakiej roli Włosi widzą 22-letniego piłkarza? - Szczerze, to nie wiem i nie chcę się na ten temat wypowiadać - ucina jedyny Polak, który występował w barwach rzymskiego klubu.

źródło: PS / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]