Łukasz Skorupski oficjalnie w AS Roma

Zarząd Górnika Zabrze SSA informuje, że wczoraj w godzinach późnowieczornych Górnik i AS Roma doszły do porozumienia w sprawie transferu definitywnego Łukasza Skorupskiego.
- Cieszymy się bardzo, że po trudnych, ale szybkich negocjacjach transfer definitywny Łukasza do tak renomowanego klubu jakim jest AS Roma doszedł do skutku - informuje Artur Jankowski, prezes zarządu Górnika Zabrze. - Tym bardziej jest to dla nas ważne, że AS Roma, z którą Górnik toczył niezapomniane boje pucharowe 43 lata temu, zapisała się bardzo pozytywnie w historii zabrzańskiego klubu. Mamy także świadomość tego, że będzie to dopiero drugi polski piłkarz po Zbigniewie Bońku, który zagra w tym słynnym włoskim klubie. Transfer Łukasza pokazuje jaką marką jest Górnik Zabrze, który jako jeden z niewielu klubów w Polsce jest przystankiem dla utalentowanych piłkarzy w kontynuacji kariery w największych klubach Europy. Umowa ta jest znakomitą promocją Zabrza oraz zabrzańskiej piłki i będzie kontynuowana na wielu płaszczyznach marketingowych i sportowych. Chciałbym ponadto podziękować za szybkie i profesjonalne działania Panu Bartkowi Bolkowi i Panu Jarkowi Kołakowskiemu – dodaje na koniec prezes Jankowski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]