Łukasz Skorupski jedzie na testy do AS Roma

Bramkarz Górnika, Łukasz Skorupski wylatuje do Włoch, gdzie będzie testowany przez AS Romę - poinformował na swoim Twitterze dziennikarz Polsatu, Mateusz Borek.
"Wg moich informacji bramkarz Górnika Łukasz Skorupski ma przejść testy medyczne w Rzymie. Ma spore szanse podpisać kontrakt z AS Roma!" - napisał Borek. 
"Na początek ławka. Nauczy się jeść, trenować, języka i ma szansę grac w dużą piłkę. Zobaczymy, co po badaniach i negocjacjach. Włoska prasa nie ma tej informacji. Bo sprawy potoczyły się błyskawicznie i on jedzie tam dziś" - dodał.
Skorupski występuje w Górniku od 2008 roku. Podczas minionych okien transferowych był on łączony m.in. z ukraińskim Dnipro Dniepropietrowsk. W maju z kolei obserwowali go wysłannicy niemieckiego Hoffenheim i Fiorentiny.

źródło: TwitterRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]