Nakoulma nie pojedzie na zgrupowanie do Słowenii?

Górnik Zabrze jest zezłoszczony na Prejuce Nakoulmę. Gwiazda T-Mobile Ekstraklasy miała przenieść się do Tereka Grozny, ale zrezygnowała z transferu. Wskutek tego kasy Górnika nie zasilą ponad cztery miliony złotych, które zabrzański klub miał dostać od Czeczenów - czytamy w "Sporcie". 

Występujący w lidze rosyjskiej Terek Grozny wykładał na stół 1,25 mln euro, czyli tyle, ile Górnik chciał dostać za napastnika z Burkina Faso. Dla klubu pieniądze te miały być o tyle ważne, że spokojnie pozwoliłyby domknąć budżet na najbliższe miesiące. Inną sprawą są zarobki piłkarza, który w Górniku inkasuje miesięcznie ok. 40 tys. PLN, najwięcej spośród wszystkich zawodników. Teraz opcją może okazać się sprzedaż kogoś z duetu Skorupski- Olkowski. Zawodnik wrócił do Polski, ale na zgrupowanie Górnika nie pojechał. Adam Nawałka chętnie skorzystałby z usług swojego najlepszego zawodnika, ale veto postawili włodarze i póki co Nakoulma nie pojedzie na zgrupowanie zabrzan do Słowenii. Sytuacja może oczywiście się zmienić, ale wygląda na to, że na Śląsku przyjęto decyzję piłkarza bardzo źle.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online