Adam Nawałka analizuje umowę na obozie

Trener Adam Nawałka wciąż nie przedłużył kontraktu z Górnikiem. Szkoleniowiec zabrzan jest już bardzo bliski złożenia podpisu pod umową, lecz na wszelki wypadek szkoleniowiec zabrał dokument na obóz do Słowenii, by jeszcze raz go dokładnie przeczytać.
Rozmowy Adama Nawałki z Górnikiem w sprawie dalszej współpracy trwały od wielu tygodni, a nawet miesięcy. Obecny szkoleniowiec zabrzan był nawet przymierzany do pracy w Wiśle Kraków. Nawałka po ostatniej kolejce ekstraklasy przyznał, że zostaje w Górniku.
Dni mijały, lecz trener oficjalnie nie przedłużył umowy. Górnik dwa tygodnie temu wrócił do treningów, a sam szkoleniowiec przyznał, że jeszcze nie doszło do parafowania umowy. - Nie podpisałem jeszcze kontraktu. Kilka szczegółów pozostało do dogrania. Wszystko powinno być kwestią kilku dni - przyznał po pierwszym treningu Nawałka.
Okazuje się, że trener wciąż tego nie uczynił. Pojawiły się plotki mówiące o tym, że chce on zawrzeć w umowie klauzulę, odnośnie odejścia z Górnika w razie otrzymania oferty poprowadzenia reprezentacji Polski. W każdym razie teraz trener analizuje umowę i do jej podpisania ma dojść jeszcze na obozie w Słowenii lub tuż po powrocie do kraju.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online