Nakoulma nie przejdzie do Tereka. Zrezygnował w ostatniej chwili

Prejuce Nakoulma na pewno nie przejdzie do Tereka Grozny. Zawodnik znajdował się już jedną nogą w rosyjskim klubie, wstępnie zaakceptował ofertę kontraktu, pojechał nawet spotkać się z nowym klubem w Austrii, ale… ostatecznie się rozmyślił. – Daj Boże, żeby Prejuce dostał kiedykolwiek takie warunki w innym klubie, jakie oferował mu Terek, jednak sprawa jest zakończona. Nie do końca rozumiem jego argumentację, ale takie prawo zawodnika – twierdzi Daniel Weber, reprezentujący zawodnika.

W takiej sytuacji bardzo mocno komplikuje się jakikolwiek transfer Nakoulmy, bo Terek jako jedyny był w stanie zapłacić kwotę odstępnego, czyli 1,25 miliona euro. Co prawda dwa kluby jeszcze są zainteresowane piłkarzem Górnika, ale oferują zabrzanom mniejsze pieniądze. - Od roku pojawiło się kilka klubów, które chciały Prejuce, ale zawsze był problem z klauzulą odstępnego. Terek spełniał te oczekiwania, dlatego pchnęliśmy temat do przodu, ale finalnie zawodnik nie zdecydował się na transfer. Szkoda, i to nie tylko ze względów finansowych, ale też czysto sportowych – dodaje Weber w rozmowie z Weszło.

- Prejuce'owi marzy się liga francuska, a tam podatki poszły do góry, kluby liczą pieniądze, a na transfer do Paris Saint-Germain ani Monaco nie może liczyć… Fizycznie Nakoulma był w Tereku od niedzieli, bo najpierw poleciał w niedzielę na testy medyczne do rzymskiej kliniki, potem we wtorek przyjechał do Austrii na zgrupowanie zespołu, a to o czymś świadczy. Sygnał z jego strony był jasny. W zeszłym roku kategorycznie odrzucał możliwość wyjazdu do Rosji, teraz śmiejemy się przez łzy, że jest postęp, więc może będzie do trzech razy sztuka? Ale już na pewno nie z Terekiem. Ten temat jest definitywnie zakończony – kończy Weber.

źródło: weszlo.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]