Górnik wyjechał na zgrupowanie do Słowenii

Dzisiaj o 4 rano piłkarze Górnika wyjechali na zgrupowanie do Radenci. Do autokaru nie wsiedli m.in. Szymon Sobczak i Rafał Pietrzak, którzy ponownie na jakiś czas trafią do innych zespołów. - Ci, którzy zostali w kraju, cały czas są w kręgu zainteresowania. Na ten moment lepiej jednak, by zostali wypożyczeni do innych klubów i regularnie grali. Wszystkich piłkarzy nie możemy zabrać, bo jedzie ekipa, która będzie tworzyła kadrę Górnika w rundzie jesiennej - wyjaśnił trener Adam Nawałka. 
W grę wchodzą trzy kluby. - Rozmowy trwają, ale raczej zostaną na Śląsku. Rozmawiamy z Tychami, Rybnikiem i Katowicami. Ważne, by pasowali trenerom tych klubów i jak najczęściej pokazywali się na boisku. Wtedy wypożyczenie ma sens - przyznał wiceprezes Górnika, Krzysztof Maj.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]