Pavels Steinbors podpisał kontrakt z Górnikiem

Pavels Steinbors został nowym zawodnikiem Górnika. 27-letni bramkarz z Łotwy związał się z zabrzańskim klubem 2-letnią umową.
- Pavels zaliczył testy na piątkę z plusem. Świetnie spisywał się w bramce w trakcie meczów sparingowych rozegranych na zgrupowaniu w Zakopanem, zachowując czyste konto. Trenerzy po kilku dniach treningów wypowiadają się o nim w samych superlatywach. Cieszymy się więc, że udało nam się podopisać kontrakt z Pavelsem. Wierzymy, że konkurencja o pozycję bramkarza numer 1 wśród naszych golkiperów znacząco wzrośnie - powiedział po podpisaniu kontraktu Krzysztof Maj, wiceprezes Zarządu Górnika.
Łotysz jest wychowankiem Skonto Ryga. W minionym sezonie bronił barw drużyny z Republiki Południowej Afryki, Golden Arrows.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]