Terminarz III ligi, grupy opolsko-śląskiej

Śląski Związek Piłki Nożnej podał terminarze rozgrywek trzeciej ligi opolsko-śląskiej na sezon 2013/14. Ligę podzielono na dwie grupy - północną oraz południową, a w każdej z nich rywalizować będzie dwanaście drużyn. Jak już informowaliśmy Górnik II Zabrze trafił do grupy południowej. Po rozegraniu 22 ligowych spotkań po cztery najlepsze zespoły z każdej grupy utworzą grupę mistrzowską, zaś pozostałe drużyny w swoich 8-zespołowych grupach walczyć będą o utrzymanie. Zwycięzca III ligi opolsko-śląskiej zakwalifikuje się do ogólnopolskich barażów o awans do II ligi.

Ostatnie wolne miejsce w grupie południowej zajmie drużyna z Opolskiego ZPN-u. Klub ten zastąpi Skalnika Gracze, którego zarząd - mimo zdobytego mistrzostwa czwartej ligi opolskiej - zdecydował się pozostać na tym samym szczeblu rozgrywkowym.

Terminarz III ligi opolsko-śląskiej, grupy południowej:

1. kolejka - 10-11 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - LKS Czaniec
Przyszłość Rogów - Górnik II Zabrze
Czarni Otmuchów - Opolski ZPN
Nadwiślan Góra - LZS Leśnica
Odra Wodzisław Śląski - BKS Stal Bielsko-Biała

2. kolejka - 14 sierpnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
LZS Leśnica - Odra Wodzisław Śląski
Opolski ZPN - Nadwiślan Góra
Górnik II Zabrze - Czarni Otmuchów
LKS Czaniec - Przyszłość Rogów
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała

3. kolejka - 17-18 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów - Pniówek Pawłowice Śląskie
Czarni Otmuchów - LKS Czaniec
Nadwiślan Góra - Górnik II Zabrze
Odra Wodzisław Śląski - Opolski ZPN
BKS Stal Bielsko-Biała - LZS Leśnica

4. kolejka - 24-25 sierpnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LZS Leśnica
Opolski ZPN - BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
LKS Czaniec - Nadwiślan Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie - Czarni Otmuchów
Rekord Bielsko-Biała - Przyszłość Rogów

5. kolejka - 31 sierpnia-1 września

Przyszłość Rogów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Czarni Otmuchów - Rekord Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie
Odra Wodzisław Śląski - LKS Czaniec
BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
LZS Leśnica - Opolski ZPN

6. kolejka - 7-8 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Opolski ZPN
Górnik II Zabrze - LZS Leśnica
LKS Czaniec - BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie - Odra Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała - Nadwiślan Góra
Przyszłość Rogów - Czarni Otmuchów

7. kolejka - 14-15 września

Czarni Otmuchów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra - Przyszłość Rogów
Odra Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
LZS Leśnica - LKS Czaniec
Opolski ZPN - Górnik II Zabrze

8. kolejka - 21-22 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
LKS Czaniec - Opolski ZPN
Pniówek Pawłowice Śląskie - LZS Leśnica
Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów - Odra Wodzisław Śląski
Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra

9. kolejka - 28-29 września

Nadwiślan Góra - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski - Czarni Otmuchów
BKS Stal Bielsko-Biała - Przyszłość Rogów
LZS Leśnica - Rekord Bielsko-Biała
Opolski ZPN - Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze - LKS Czaniec

10. kolejka - 5-6 października

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała -Opolski ZPN
Przyszłość Rogów - LZS Leśnica
Czarni Otmuchów - BKS Stal Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra - Odra Wodzisław Śląski

11. kolejka - 12-13 października

Odra Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała - Nadwiślan Góra
LZS Leśnica - Czarni Otmuchów
Opolski ZPN - Przyszłość Rogów
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
LKS Czaniec - Pniówek Pawłowice Śląskie

12. kolejka - 19-20 października

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Czaniec - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Przyszłość Rogów
Opolski ZPN - Czarni Otmuchów
LZS Leśnica - Nadwiślan Góra
BKS Stal Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski

13. kolejka - 26-27 października

BKS Stal Bielsko-Biała - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski - LZS Leśnica
Nadwiślan Góra - Opolski ZPN
Czarni Otmuchów - Górnik II Zabrze
Przyszłość Rogów - LKS Czaniec
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie

14. kolejka - 2-3 listopada

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie - Przyszłość Rogów
LKS Czaniec - Czarni Otmuchów
Górnik II Zabrze - Nadwiślan Góra
Opolski ZPN - Odra Wodzisław Śląski
LZS Leśnica - BKS Stal Bielsko-Biała

15. kolejka - 9-10 listopada

LZS Leśnica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała - Opolski ZPN
Odra Wodzisław Śląski - Górnik II Zabrze
Nadwiślan Góra - LKS Czaniec
Czarni Otmuchów - Pniówek Pawłowice Śląskie
Przyszłość Rogów - Rekord Bielsko-Biała

16. kolejka - 16-17 listopada

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Przyszłość Rogów
Rekord Bielsko-Biała - Czarni Otmuchów
Pniówek Pawłowice Śląskie - Nadwiślan Góra
LKS Czaniec - Odra Wodzisław Śląski
Górnik II Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała
Opolski ZPN - LZS Leśnica

17. kolejka

Opolski ZPN - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LZS Leśnica - Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Czaniec
Odra Wodzisław Śląski - Pniówek Pawłowice Śląskie
Nadwiślan Góra - Rekord Bielsko-Biała
Czarni Otmuchów - Przyszłość Rogów

18. kolejka

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Czarni Otmuchów
Przyszłość Rogów - Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski
Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec - LZS Leśnica
Górnik II Zabrze - Opolski ZPN

19. kolejka

Górnik II Zabrze - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Opolski ZPN - LKS Czaniec
LZS Leśnica - Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski - Przyszłość Rogów
Nadwiślan Góra - Czarni Otmuchów

20. kolejka

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Nadwiślan Góra
Czarni Otmuchów - Odra Wodzisław Śląski
Przyszłość Rogów - BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - LZS Leśnica
Pniówek Pawłowice Śląskie - Opolski ZPN
LKS Czaniec - Górnik II Zabrze

21. kolejka

LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie
Opolski ZPN - Rekord Bielsko-Biała
LZS Leśnica - Przyszłość Rogów
BKS Stal Bielsko-Biała - Czarni Otmuchów
Odra Wodzisław Śląski - Nadwiślan Góra

22. kolejka

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski
Nadwiślan Góra - BKS Stal Bielsko-Biała
Czarni Otmuchów - LZS Leśnica
Przyszłość Rogów - Opolski ZPN
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - LKS Czaniec.

źródło: 90minut.pl / Śląski ZPN



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]