PZPN zajmie się sprawą Rafała Kosznika

W poniedziałek do drużyny Górnika dołączył Rafał Kosznik, który przez ostatnie pół roku występował w GKS. To dziwne, bowiem 31 maja klub z Bełchatowa poinformował, że przedłużył kontrakty z Bartłomiejem Bartosiakiem, Kamilem Wacławczykiem i właśnie Kosznikiem - pisze łódzki oddział "Gazety Wyborczej". - Mamy nałożony zakaz transferowy, więc możemy tylko zatrudniać zawodników bez ważnych umów. Zawodnik uważa, że jest wolny, więc przyjechał do nas na testy medyczne. Sprawą ma się zająć PZPN. Jeśli uzna, że GKS ma prawa do Kosznika, to nie będziemy mogli z niego korzystać - tłumaczy Jerzy Mucha, rzecznik prasowy Górnika.
Zaskoczenia sytuacją nie ukrywa również Kamil Kiereś, trener GKS-u. - Jestem zaskoczony całą sytuacją. Proszę dzwonić do prezesa. Ja na razie nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia. Wychodzi na to, że przez pół roku mówiłem mediom coś innego niż się teraz dzieje - mówi zdenerwowany.

na podstawie: Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]