Sport: Rafał Kosznik pojawi się dziś na treningu Górnika

Rafał Kosznik, lewy obrońca, który ostatnio grał w GKS-ie Bełchatów, dzisiaj ma się pojawić na zajęciach Górnika Zabrze. Trenerom wpadł w oko jeden z zawodników MFK Rużomberok.
Zabrzanie tego lata jeszcze nie stracili bramki, ale to nie oznacza, że nie zamierzają jeszcze wzmocnić defensywny. 30-letni Kosznik powinien rozwiązać problem z obsadą lewej strony obrony. W kadrze są co prawda Seweryn Gancarczyk i Mariusz Magiera, jednak ten ostatni ma w ostatnich miesiącach spore problemy zdrowotne. Kontrakt z Górnikiem ma jeszcze Rafał Pietrzak, jednak on - podobnie jak Szymon Sobczak i paru innych graczy, którzy nie zmieszczą się w kadrze - może trafić na wypożyczenie do ROW-u Rybnik.
Jak już informowaliśmy, szkoleniowców przekonał do siebie bramkarz Pavels Steinbors, który dzisiaj ma rozpocząć rozmowy w sprawie kontraktu z Górnikiem. Na pewno nie podejmie ich Leandre Tawamba, 24-letni ofensywny pomocnik MFK Rużomberok. Kameruńczyk był najlepszym zawodnikiem w sparingu z zabrzanami. Spodobał się na tyle, że "Trójkolorowi" pytali o niego działaczy słowackiej drużyny. Ten jednak przed kilkoma dniami związał się z tą ekipą umową.
Jeszcze przez dwa dni z Górnikiem będzie trenował Emir Hodżurda. Jeszcze nie zapadła decyzja, czy obrońca pojedzie z zabrzanami na zgrupowanie do Radenci.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]