Pavels Steinbors podpisze kontrakt z Górnikiem

27-letni łotewski bramkarz Pavels Steinbors przeszedł pomyślnie testy sportowe w trakcie zgrupowania w Zakopanem. Na poniedziałkowych zajęciach Górnika z pewnością nie zobaczymy natomiast Marka Krotofila. - Pavels Steinbors przeszedł pomyślenie testy sportowe i obecnie trwają rozmowy na temat jego kontraktu. Treningi z Górnikiem zakończył natomiast obrońca Energetyka ROW Rybnik, Marek Krotofil - powiedział Bogdan Zając, drugi trener Górnika. 
Steinbors to były młodzieżowy reprezentant kraju. Pochodzący z Rygi zawodnik grał ostatnio w drużynie Lamontville Golden Arrows F.C. z Republiki Południowej Afryki.
W poniedziałek i wtorek zespół będzie trenował przy Roosevelta. W nocy z wtorku na środę zabrzanie udadzą się na drugi obóz, do słoweńskiego Radenci.

na podstawie: gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]