Sparing: MKS Trzebinia/Siersza - Górnik Zabrze 0:6 (0:3, 0:6)

Górnik Zabrze wygrał w meczu towarzyskim z okazji 90-lecia piłki nożnej w Trzebini z czwartoligowym MKS-em Trzebinia/Siersza 6:0 (3:0, 6:0). Bramki: Wojciech Łuczak (24., 31.), Krzysztof Mączyński (43.), Adrian Kukla (49. - samob.), Szymon Skrzypczak (55.), Maciej Mańka (83.).

Skład Górnika: (I tercja) Norbert Witkowski - Paweł Olkowski, Adam Danch, Bartosz Iwan, Marcin Wodecki - Łukasz Madej, Damian Michalik (38 Michał Płonka), Krzysztof Mączyński, Wojciech Łuczak, Sergei Mošnikov - Mateusz Zachara. (II tercja) Mateusz Kuchta - Maciej Mańka, Michał Płonka, Ołeksandr Szeweluchin, Łukasz Uszalewski - Mateusz Broź, Michał Trąbka, Rafał Kurzawa, Kamil Papis (62 Szymon Sobczak), Maciej Małkowski - Szymon Skrzypczak. (III tercja) Mateusz Kuchta - Marek Krotofil, Mateusz Słodowy, Antoni Łukasiewicz, Rafał Pietrzak - Wojciech Król, Mateusz Broź (106 Maciej Mańka, 120 Łukasz Uszalewski), Bartosz Pikul, Szymon Sobczak, Daniel Barbus - Kamil Cupriak.

Sędziował: Łukasz Łabudek (Chrzanów).

Grano 3x45 minut.

źródło: gornikzabrze.pl